Hotel Fleur d'Epée
49 impasse de Bas du Fort
Over 130,000 hotels worldwide
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Hotel Fleur d'Epe is a comfortable 3-star property conveniently located near the centre of Le Gosier. Plage de Gosier is not far from the hotel.

Facilities
Dining facilities at Hotel Fleur d'Epe include a restaurant. Breakfast is available - a surcharge will apply. The hotel boasts a 24-hour front desk service. Other services: dry cleaning/laundry service and elevator/lift.

Guestrooms
Make yourself at home in one of the 187 air-conditioned rooms featuring refrigerators and flat-screen televisions. Rooms have private balconies or patios. Complimentary wireless Internet access keeps you connected, and satellite programming is available for your entertainment. Bathrooms have bathtubs or showers and hair dryers.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Hotel Fleur d'Epée je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Pointe-A-Pitre, Guadeloupe (PTP-Pointe-a-Pitre Intl.) - 3.92 mi
  • Basse-Terre, Guadeloupe (BBR-Baillif) - 20.25 mi
  • Terre-de-Haut, Guadeloupe (LSS-Les Saintes) - 24.42 mi
  • Grand-Bourg, Guadeloupe (GBJ-Marie-Galante) - 28.93 mi
  • Grande Anse, Guadeloupe (DSD-La Desirade) - 29.59 mi
  • Roseau, Dominica (DOM-Melville Hall) - 48.46 mi
  • Plymouth, Montserrat (MNI-Gerald's Field) - 59.89 mi
  • Roseau, Dominica (DCF-Canefield) - 61.07 mi
==PASSWORD_RESET_MODAL==